A' Ε.Π.Σ.Α.
Στον Ήφαιστο Περιστερίου ο Διονύσης Σαμαράς
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/07/FB_IMG_1689264581287.jpg)
Το ακόλουθο δελτίο Τύπου εξέδωσε ο Ήφαιστος Περιστερίου…
Ο ΑΠΟ Ήφαιστος Περιστερίου ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον Διονύση Σαμαρά.
Ο 22χρονος ακραίος ξεκίνησε από τον Κεραυνό Πετρούπολης για να ακολουθήσουν οι Κ17 και Κ19 της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, ο Αγ. Ιερόθεος και με ενδιάμεσο σταθμό τον ΠΑΟ Ρουφ, ο Άρης Πετρούπολης.
Με υψηλό κίνητρο, έρχεται να διεκδικήσει ρόλο στα αγωνιστικά πλάνα του Βαγγέλη Γαλάνη για την αγωνιστική περίοδο 2023-’24, δίνοντας επιλογές δίπλα στην τελική γραμμή.
Σιδηροκέφαλος Διονύση.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)