Connect with us

Γ Εθνική

Στον 7ο όμιλο των μπαράζ ο Αρης Πετρούπολης, στον 8ο η Αγία Παρασκευή

Published

on

Με κλήρωση που έγινε σήμερα στα γραφεία της ΕΠΣΑ έγιναν γνωστοί οι όμιλοι στους οποίους θα αγωνιστούν οι ομάδες της Αθήνας στα μπαράζ ανόδου στην Γ’ Εθνική.

Ετσι, ο Αρης Πετρούπολης θα αγωνιστεί στον 7ο όμιλο όπου θα έχει αντιπάλους τους Ελλάδα Ποντίων (ΕΠΣ Πειραιά), Βύζαντα Μεγάρων (Δυτική Αττική), Απόλλωνα Αγίου Ιωάννου (Χανιά), Αστέρα Περάματος ή Ερμή Ζωνιανών (Ρέθυμνο), ΑΟ Τυμπακίου/Ρωμανό (Ηράκλειο) και Νίκη Σητείας (Λασήθι).

Το πρόγραμμα…

1η αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων – Άρης Πετρούπολης

Ελλάς Ποντίων – Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών

Νίκη Σητείας – ΑΟ Τυμπακίου/Ρωμανός

Ρεπό: Απόλλων Αγίου Ιωάννου

2η αγωνιστική

ΑΟ Τυμπακίου/Ρωμανός – Βύζας Μεγάρων

Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών – Νίκη Σητείας

Απόλλων Αγίου Ιωάννου – Ελλάς Ποντίων

Ρεπό: Άρης Πετρούπολης

3η αγωνιστική

Νίκη Σητείας- Ελλάς Ποντίων

Άρης Πετρούπολης- Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών

Απόλλων Αγίου Ιωάννου – Βύζας Μεγάρων

Ρεπό: ΑΟ Τυμπακίου/Ρωμανός

4η αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων- Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών

ΑΟ Τυμπακίου/Ρωμανός – Απόλλων Αγίου Ιωάννου

Νίκη Σητείας- Άρης Πετρούπολης

Ρεπό: Ελλάς Ποντιων

5η αγωνιστική

Βύζας Μεγάρων – Νίκη Σητείας

Ελλάς Ποντίων- ΑΟ Τυμπακίου/Ρωμανός

Άρης Πετρούπολης – Απόλλων Αγίου Ιωάννου

Ρεπό: Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών

6η αγωνιστική

Αρης Πετρούπολης-Ελλάς Ποντίων

Απόλλων Αγίου Ιωάννου-Νίκη Σητείας

Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών- ΑΟ Τυμπακίου/Ρωμανός

Ρεπό: Βύζας Μεγάρων

7η αγωνιστική

Αστέρας Περάματος ή Ερμής Ζωνιανών- Απόλλων Αγίου Ιωάννου

ΑΟ Τυμπακίου/Ρωμανός- Αρης Πετρούπολης

Ελλάς Ποντίων – Βυζας Μεγάρων

Ρεπό: Νίκη Σητείας

Η Αγία Παρασκευή θα αγωνιστεί στον 8ο όμιλο και θα έχει αντιπάλους τους Μαρκό (ΕΠΣΑΝΑ), Αετό Λουτρών (Λέσβος), Ελλάς Σύρου (Κυκλάδες), Ατρόμητο Αγ.Γεωργίου (Χίος), Ιάλυσο ή Ηρακλή Μαριτσών (Δωδεκάνησα) και τον πρωταθλητή της ΕΠΣ Σάμου.

Το πρόγραμμα..

1η αγωνιστική

Μαρκό-Αγία Παρασκευή

Αετός Λουτρών – ΕΠΣ Σάμου

Ελλάς Σύρου – Ιάλυσος / Ηρακλής Μαριτσών

Ρεπό: Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου

 

2η αγωνιστική

Ιάλυσος / Ηρακλής Μαριτσών – Μαρκό

ΕΠΣ Σάμου – Ελλάς Σύρου

Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου – Αετός Λουτρών

Ρεπό: Αγία Παρασκευή

 

3η αγωνιστική

Ελλάς Σύρου- Αετός Λουτρών

Αγία Παρασκευή- ΕΠΣ Σάμου

Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου – Μαρκό

Ρεπό: Ιάλυσος / Ηρακλής Μαριτσών

 

4η αγωνιστική

Μαρκό- ΕΠΣ Σάμου

Ιάλυσος / Ηρακλής Μαριτσών – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου

Ελλάς Σύρου- Αγία Παρασκευή

Ρεπό: Αετός Λουτρών

 

5η αγωνιστική

Μαρκό – Ελλάς Σύρου

Αετος Λουτρών-Ιάλυσος / Ηρακλής Μαριτσών

Αγία Παρασκευή – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου

Ρεπό: ΕΠ Σάμου

 

6η αγωνιστική

Αγία Παρασκευή-Αετός Λουτρών

Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου-Ελλάς Σύρου

ΕΠΣ Σάμου ή Ιάλυσος / Ηρακλής Μαριτσών

Ρεπό: Μαρκό

 

7η αγωνιστική

ΕΠΣ Σάμου- Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου

Ιάλυσος / Ηρακλής Μαριτσών – Αγία Παρασκευή

Αετός Λουτρών – Μαρκό

Ρεπό: Ελλάς Σύρου

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement