Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Στους Λέοντες Καμινίων ο Γιάννης Καρυώτης
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/09/Kariotis.jpg)
Το Διοικητικό Συμβούλιο των Λεόντων Καμινίων είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του Γιάννη Καρυώτη. Ο 23χρονος μεσοεπιθετικός κατά το παρελθόν έχει αγωνιστεί στον Ατρόμητο Πειραιά, στον Κανάρη Χίου ενώ τελευταία του ομάδα ήταν ο Πειραϊκός του οποίου την φανέλα φόρεσε την περσινή χρονιά. Είναι ένα παιδί με ήθος και θα βοηθήσει πολύ στην αθλητική μας επιτυχία. Τον καλωσορίζουμε στην ομάδα μας!
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)