Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Συνεχίζει με νίκες ο Μανδραϊκός 3-0 τον Αίαντα
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/11/mandraikos-aias-paralias23-11-25.jpg)
Συνεχίζοντας την ξέφρενη πορεία του ο πρωτοπόρος Μανδραϊκός νίκησε εύκολα 3-0 τον Αίαντα Παραλίας Ασπροπύργου φτάνοντας τις οκτώ νίκες σε ισάριθμα παιχνίδια.
Τα τέρματα για την ομάδα του Σωτήρχου σημείωσαν οι Γκαβζίδης με σουτ στο 21’ και δύο ο Λελούδας στο 70′ με απευθείας κτύπημα φάουλ και 72’ με σουτ (3-0)
Διαιτητής ήταν ο Χρόνης
Μανδραϊκός: Παλλιγίνης, Βλάχος(68’ Βούκα), Φραγκόπουλος, Φυσαράκης, Παντίδος, Λάμπρου(76’ Βλαχόπουλος), Λελούδας, Γιουκάρης, Χαλβατζίογλου, Γκαβζίδης(76’ Απαζίδης), Κακοσίμος(58’ Πασαλίδης).
Αίας Ασπροπύργου: Μιχελής, Ρούπας(71’ Sulenji), Ματζιούρας, Τυρλής Η., Δρούγος, Ντερβισάι(23’ Τυρλής Χ.), Αμπαζάι(83’ Κλογκέρι), Κακούσιος, Ρούπαλλι, Χάντι, Διονυσόπουλος(82’ Φιλιππής)
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)