Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Συνεχίζει με τον υψηλόσωμο πορτιέρο Σταύρο Ρήγα η Νέα Πέραμος
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2024/04/rhgas-stavros.jpg)
Και την επόμενη χρονιά θα συνεχίσει να υπερασπίζεται την εστία του συλλόγου ο υψηλόσωμος Σταύρος Ρήγας ο οποίος φέτος προσέφερε τα μέγιστα, φάνηκε η δουλειά που γίνεται στην προπόνηση ώστε να διακριθεί ο ίδιος.. και στη συνέχεια η ομάδα μας.. Αξιοσημείωτο ότι ενδιαφέρθηκαν αρκετές ομάδες να τον αποκτήσουν αλλά ο ίδιος παρέμεινε πιστός στον σύλλογο.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)