Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Συνεχίζει στους Λέοντες Καμινίων ο Γιάννης Καλαϊτζής
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2016/09/Kalaitzis-G2-e1560831652536.jpg)
Δεν έγινε αποδεκτή από τη διοίκηση των Λεόντων Καμινίων η παραίτηση που υπέβαλε το απόγευμα του Σαββάτου ο προπονητής Γιάννης Καλαϊτζής, μετά το ισόπαλο αποτέλεσμα 1-1 με τα Αστέρια Δραπετσώνας.
Κατόπιν συζήτησης και πιέσεων από τον Πρόεδρο του συλλόγου Γιάννη Ηλία, ο πετυχημένος τεχνικός μετεπείσθη και ως εκ τούτου θα συνεχίσει να προσφέρει τις υπηρεσίες του στο σύλλογο.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)