Ε.Π.Σ.Π.
“Τάραξε” τα νερά με Ατματσίδη η Δάφνη Ταμπουρίων
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2024/01/atmatsidis.jpg)
Ίσως την μεγαλύτερη μεταγραφική επιτυχία της ιστορίας της πραγματοποίησε η ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ που απέκτησε με συνοπτικές διαδικασίες τον βιρτουόζο των Πειραϊκών γηπέδων Μιχάλη Ατματσίδη προκαλώντας τεράστια αίσθηση στο πειραϊκό ποδόσφαιρο!
Η Διοίκηση της ομάδας ετοιμάζει και άλλες μεταγραφικές κινήσεις που θα ενισχύσουν σημαντικά τον σύλλογο…
Πηγή- Εφ.Κοινωνική
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)