Γ΄ Ε.Π.Σ.Α.
Τέλος από την ΑΕ Περιστερίου ο Σπύρος Νταλαγεώργος
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/11/FB_IMG_1701281518557.jpg)
Με ανάρτηση του στον προσωπικό του λογαριασμό ο Σπύρος Νταλαγεώργος ανακοίνωσε την αποχώρηση του από την ΑΕ Περιστερίου.
Αναλυτικά…
10 χρόνια.. όλα κάποτε τελειώνουν αλλά αυτό που μένει είναι η αγάπη και οι μνήμες …η ομάδα αυτή θα έχει πάντα μια θέση στην καρδιά μου…. ευχαριστώ τους πάντες γι αυτά τα υπέροχα χρόνια και ήρθε η ώρα να φύγω …. ευχαριστώ πολύ τον κύριο Σωτήρη Ρίζο για όλα …καλή συνέχεια και ευχαριστώ όλους τους αθλητές για την συνεργασία τους…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)