Ε.Π.Σ.Π.
Τα “γάντια” στον Κατσικούρη ο Δίας Κορυδαλλού
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/08/katsikouris-dimitris.jpg)
Την απόκτηση του σπουδαίου τερματοφύλακα Δημήτρη Κατσικούρη ανακοίνωσε το ΔΣ του Δία Κορυδαλλού.
Απίστευτο και όμως αληθινό ! Φαίνεται πως η ομάδα μας κάτι διαφορετικό θα παρουσιάσει φέτος . Με συντονισμένες ενέργειες και μετά από μεγάλο χρονικό διάστημα διαπραγματεύσεων , ο πολύπειρος και ίσως καλύτερος τερματοφύλακας του Πειραιά ανήκει στην ομάδα μας . Το ΔΣ και ο πρόεδρος του Δια τον καλωσορίζουν στην ομάδα μας . Καλή τύχη Δημήτρη
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)