A' Ε.Π.Σ.Α.
Τεράστια ενίσχυση με Τάσο Πρισιμιτζή οι Άγιοι Ανάργυροι
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/10/prisimitzis-1-e1602444345760.jpg)
Σε μια σπουδαία μεταγραφή που δείχνει ξεκάθαρα την πρόθεση των ανθρώπων της ομάδας να ξανακάνουν την ομάδα πρωταγωνίστρια προχώρησαν οι Άγιοι Ανάργυροι, που απέκτησαν τον Τάσο Πρισιμιτζή.
Ο ικανότατος και πολυσύνθετος ποδοσφαιριστής θεωρείται ένας από τους καλύτερους παίκτες των γηπέδων της Αθήνας, και αναμένεται να αποτελέσει ένα πολύτιμο εργαλείο για τον προπονητή Χρήστο Πιπίνη.
Ο Τάσος Πρισιμιτζής αγωνιζόταν στον Ηλυσιακό, ενώ έχει σημαντική παρουσία σε Χολαργό, Ολυμπιακό Λιοσίων και Νέα Ιωνία.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)