Β΄ Ε.Π.Σ.Π.
Τεχνική ενίσχυση με Καπνίση- Τσοχαντάρη στον ΑΟΑΔ
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/01/Kapnisis-AOAD.jpg)
Δύο ακόμη πολύτιμα μέλοι από σήμερα προστίθενται στο ανθρώπινο δυναμικό της οικογένειας του ΑΟΑΔ . Πρόκειται για τον έμπειρο τεχνικό στο τομέα των υποδομών , Καπνίση Παύλο , που θα αποτελεί άμεσο συνεργάτη του τεχνικού διευθυντή μας Παπαδόπουλου Παναγιώτη καθώς και τον Τσιοχαντάρη Ευάγγελο που θα είναι ενεργό διοικητικό μέλος στην Ακαδημία μας ! Καλώς ήρθατε στην όμορφη παρέα μας , να είστε σίγουροι ότι θα σας υποδεχθούμε με θέρμη όλοι στον “Άγιο” και σας ευχόμαστε υγεία , αμέτρητες ποδοσφαιρικές χαρές και επιτυχίες με τα παιδάκια μας !
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)