Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Τον πορτιερο Λεωνίδα Χριστοδουλάκο απέκτησε η ΑΕ Μαύρου Αετού Ολυμπιάδας
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/08/xrisodoulakos-leonidas.jpg)
Στην απόκτηση του τερματοφύλακα Λεωνίδα Χριστοδουλάκου προχώρησε η ΑΕ Μαύρος Αετός Ολυμπιάδας στα πλαίσια της ενίσχυσης του ροστερ για την νέα ποδοσφαιρική χρονιά. Η σχετική ανακοίνωση αναφέρει:
Η Α.Ε. Μαύρος Αετός Ολυμπιάδας ανακοινώνει την απόκτηση του Λεωνίδα Χριστοδουλάκου . O 27χρονος τερματοοφύλακας αγωνίστηκε την προηγούμενη σεζόν στον Αστέρα Κερατσινίου ενώ στο παρελθόν έχει αγωνιστεί στις ακαδημίες του Κερατσινίου, Α.Ε. Κεφαλληνίας και Πυθαγόρα Περάματος. Ο πρόεδρος και το Δ.Σ. τον καλωσορίζουν και του εύχονται υγεία και καλή επιτυχία
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)