Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Το Κερατσίνι το “βιολί” του 3-0 την Αστυπάλαια
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2023/09/apo-keratsini-23-1.jpg)
Νέα επιτυχία για την ομάδα του Κερατσινίου που πέρασε από τον Κορυδαλλό καθώς επιβλήθηκε της Αστυπάλαιας με 3-0.
Τα τέρματα της αναμέτρησης σημείωσαν ο Λένγκα στο 66’ με κεφαλιά και στο 71’ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι καθώς και ο Δουκάτος στο 79’.
Διαιτητής ήταν ο Ζέστας.
Αστυπάλαια: Καραθανάσης, Χαραλαμπόπουλος, Βουρλής, Μακρής, Τζαφεράι(67′ Γαϊτανέρης), Μάντζαρης, Λάππας(62′ Παυλάκης), Κυπριώτης, Κώστας(67′ Σπάρταλης), Δεμενεόπουλος, Κωτσοβός(46′ Μαλούχος).
Κερατσίνι: Κουτσογιαννούλης, Αγγελάκης Λ.(77′ Κυριακίδης), Σκορδίλης, Αγγελάκης Γ., Βαττής, Γρηγοριάδης(77′ Τσουλχάι), Σαουλιάς, Κετίκογλου, Κουρκούτης(60′ Λένγκα), Διάκος(86′ Τζιτζικάκης), Κοττάκης(60′ Δουκάτος).
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)