Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ το Σαββατοκύριακο

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00
2. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 09/12/23 15:00
3. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 09/12/23 15:00
4. ΡΟΥΦ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 09/12/23 15:00
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/12/23 15:00
6. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:00
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 10/12/23 15:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος
(14η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
8. ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00
9. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00
10. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/12/23 15:00
11. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/12/23 15:00
12. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 10/12/23 15:00
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:00
14. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/12/23 15:00
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/12/23 15:00
16. ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/23 15:00
17. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00
18. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00
19. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00
20. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00
21. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/12/23 15:00
22. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:30
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 09/12/23 15:00
24. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/12/23 15:00
25. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00
26. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 09/12/23 15:00
27. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00
28. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00
29. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 11:30
30. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/12/23 15:00
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΒΥΡΩΝ – ΠΟΨ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 09/12/23 14:00
32. ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/12/23 15:00
33. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο 09/12/23 15:00
34. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 09/12/23 15:00
35. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 09/12/23 15:00
36. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 11:00
37. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:00
38. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
39. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 10/12/23 09:30
40. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 10/12/23 11:00
41. ΙΑΣΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 11:30
42. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/23 12:00
43. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/12/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
44. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00
45. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/12/23 15:00
46. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΡΟΥΣΙ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 10/12/23 15:00
47. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/12/23 15:00
48. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/12/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
49. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/12/23 10:00
50. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/12/23 11:00
51. ΑΡΙΩΝ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 10/12/23 11:00
52. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 10/12/23 11:30
53. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Κυριακή 10/12/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(8η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
54. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 09/12/23 15:00
55. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/12/23 15:00
56. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/12/23 09:00
57. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 10/12/23 11:00
58. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 10/12/23 11:00
59. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Κυριακή 10/12/23 15:00
Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
60. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΕΔΕΣΣΗΣ) Σάββατο 09/12/23 15:00
61. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 10/12/23 11:00
62. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. Β΄ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Β΄ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 10/12/23 11:30
63. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. Β΄ – ΧΑΪΔΑΡΙ Β΄ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/12/23 11:30
64. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ Β΄ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 10/12/23 15:00
Advertisement