Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 02/12/23 15:00
2. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00
3. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΡΟΥΦ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 02/12/23 15:00
4. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή 03/12/23 15:00
5. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – Α.Ο.Μ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/12/23 15:00
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 03/12/23 15:00
7. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 03/12/23 15:00
8. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/23 15:00
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος Όμιλος
(13η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 02/12/23 15:00
10. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00
11. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00
12. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 02/12/23 15:00
13. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 03/12/23 15:00
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 03/12/23 15:00
15. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 03/12/23 15:00
16. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΠΕΥΚΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/12/23 15:30
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
17. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 02/12/23 15:00
18. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 02/12/23 15:00
19. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00
20. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 02/12/23 15:00
21. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 02/12/23 15:00
22. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο 02/12/23 15:00
23. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/12/23 11:00
24. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 03/12/23 11:00
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 02/12/23 15:00
26. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 02/12/23 15:00
27. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00
28. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/23 10:30
29. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 03/12/23 11:30
30. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/12/23 12:30
31. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/12/23 15:00
32. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/23 15:30
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
33. ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/12/23 15:00
34. ΠΟΨ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 02/12/23 15:00
35. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 02/12/23 15:00
36. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΒΥΡΩΝ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή 03/12/23 11:00
37. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 03/12/23 15:00
38. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/12/23 15:00
39. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/23 15:00
40. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 03/12/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
41. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 02/12/23 15:00
42. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΡΟΥΦ Σάββατο 02/12/23 15:00
43. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 02/12/23 15:00
44. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 03/12/23 11:00
45. ΠΛΑΤΩΝ – ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 03/12/23 11:00
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
46. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 02/12/23 15:00
47. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ Σάββατο 02/12/23 15:00
48. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 03/12/23 15:00
49. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 03/12/23 15:00
50. ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 03/12/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00
52. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 03/12/23 09:30
53. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 03/12/23 11:00
54. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 03/12/23 11:00
55. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 03/12/23 15:00
Γ΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
56. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 02/12/23 15:00
57. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 02/12/23 15:00
58. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/23 09:30
59. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 03/12/23 10:30
60. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 03/12/23 11:00
61. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 03/12/23 12:30
Γ΄Κατηγορία Όμιλος Β Ομάδων
(6η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
62. ΧΑΪΔΑΡΙ Β΄ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Β΄ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 02/12/23 15:00
63. ΧΑΛΑΝΔΡΙ Β΄ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ Β΄ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 02/12/23 15:00
64. ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠ. Β΄ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 03/12/23 11:00
65. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ Β΄ – ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 03/12/23 11:30
66. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Β΄ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. Β΄ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 03/12/23 15:00
Κ17 1ος Όμιλος
Advertisement