Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
5. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 27/02/22 15:00
6. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 27/02/22 15:00
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 27/02/22 15:00
8. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/02/22 15:00
9. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 27/02/22 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(20η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
10. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 26/02/22 15:00
11. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 26/02/22 15:00
12. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 26/02/22 15:00
13. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 26/02/22 15:00
14. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 26/02/22 15:00
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
15. ΒΥΡΩΝ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 26/02/22 15:00
16. ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο 26/02/22 15:00
17. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο 26/02/22 15:00
18. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 26/02/22 15:00
19. ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/02/22 15:00
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
20. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 26/02/22 15:00
21. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 26/02/22 15:00
22. ΙΑΣΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 26/02/22 15:00
23. ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή 27/02/22 15:00
24. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 27/02/22 15:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
25. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 26/02/22 15:00
26. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 26/02/22 15:00
27. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 26/02/22 15:00
28. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 26/02/22 15:00
29. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/02/22 15:00
30. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/02/22 15:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
31. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 26/02/22 15:00
32. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 27/02/22 11:00
33. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 27/02/22 11:00
34. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/02/22 15:00
35. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 27/02/22 15:00
36. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 27/02/22 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
37. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 26/02/22 15:00
38. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 26/02/22 15:00
39. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 27/02/22 12:30
40. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 27/02/22 15:00
41. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΝΟΙΞΗΣ Κυριακή 27/02/22 15:00
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(17η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΕΥΚΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 26/02/22 15:00
43. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 26/02/22 15:00
44. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 26/02/22 15:00
45. ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή 27/02/22 11:00
46. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 27/02/22 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
47. ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 26/02/22 15:00
48. ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 27/02/22 11:00
49. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 27/02/22 11:00
50. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 27/02/22 11:00
51. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 27/02/22 15:30
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
52. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 26/02/22 15:00
53. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 26/02/22 15:00
54. ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/02/22 09:15
55. ΑΟ ΚΩΦΩΝ – ΙΛΙΣΙΑ 2004 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 27/02/22 15:00
56. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 27/02/22 15:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
57. ΑΡΙΩΝ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή 27/02/22 09:30
58. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΦΟΒΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 27/02/22 10:00
59. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 27/02/22 11:00
60. ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ – ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 27/02/22 12:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(15η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
61. ΑΤΤΙΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 26/02/22 15:00
62. ΚΟΥΚΑΚΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή 27/02/22 09:15
63. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 27/02/22 09:30
64. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 27/02/22 11:00
65. ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 27/02/22 11:00

Advertisement