Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
5. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 13/03/22 15:00
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή 13/03/22 15:00
7. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 13/03/22 15:00
8. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή 13/03/22 15:00
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/03/22 15:00
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
10. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 12/03/22 15:00
11. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 12/03/22 15:00
12. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 12/03/22 15:00
13. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 12/03/22 15:00
14. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 12/03/22 15:00
Α Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
15. ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 12/03/22 15:00
16. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 12/03/22 15:00
17. ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 12/03/22 15:00
18. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 12/03/22 15:00
19. ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΒΥΡΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 13/03/22 15:00
Α Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
20. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 12/03/22 15:00
21. ΧΑΪΔΑΡΙ – ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Σάββατο 12/03/22 15:00
22. ΠΑΠΑΓΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 12/03/22 15:00
23. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/03/22 15:00
24. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 13/03/22 15:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
25. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 12/03/22 15:00
26. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 12/03/22 15:00
27. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 12/03/22 15:00
28. ΠΟΨ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 12/03/22 15:00
29. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 12/03/22 15:00
30. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/03/22 11:00
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
31. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/03/22 11:00
32. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 13/03/22 11:00
33. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 13/03/22 15:00
34. ΤΑΤΑΥΛΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 13/03/22 15:00
35. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 13/03/22 15:00
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
36. ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 12/03/22 15:00
37. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 13/03/22 11:00
38. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 13/03/22 15:00
39. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 13/03/22 15:00
40. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/03/22 15:00
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(18η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
41. ΠΕΥΚΗ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 12/03/22 15:00
42. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 12/03/22 15:00
43. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΥΜΗΤΤΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 12/03/22 15:00
44. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 13/03/22 11:00
45. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 13/03/22 15:00
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
46. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 12/03/22 15:00
47. ΛΕΟΝΤΕΣ – ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΡΟΥΦ Κυριακή 13/03/22 09:00
48. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 13/03/22 11:00
49. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 13/03/22 15:00
50. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 13/03/22 15:00
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
51. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ) Σάββατο 12/03/22 15:00
52. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΡΟΥΦ Σάββατο 12/03/22 15:30
53. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 13/03/22 11:00
54. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΜΑΡΟΥΣΙ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 13/03/22 11:00
55. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/03/22 12:00
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
56. ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 12/03/22 15:00
57. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 13/03/22 09:15
58. ΑΦΟΒΟΣ – ΠΑΤΗΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/03/22 11:00
59. ΠΛΑΤΩΝ – ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 13/03/22 15:00
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
60. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 12/03/22 15:00
61. ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 12/03/22 15:00
62. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 13/03/22 11:00
63. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 13/03/22 15:00
64. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 13/03/22 15:00

 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement