Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

ΕΠΣΑ αποτελέσματα - ΕΠΣ Αθηνών

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
1. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Παρασκευή 08/04/22 19:30
2. ΒΥΡΩΝ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο 09/04/22 15:00
3. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/04/22 16:00
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
(4η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
4. ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο 09/04/22 16:30
5. ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/04/22 16:00
Β Κατηγορία 1ος Ομιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
6. ΓΑΛΑΞΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 09/04/22 16:30
7. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 09/04/22 16:30
8. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 09/04/22 16:30
9. ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 09/04/22 16:30
10. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 09/04/22 16:30
11. ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΠΟΨ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 09/04/22 16:30
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
12. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΤΑΤΑΥΛΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 09/04/22 16:30
13. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 09/04/22 16:30
14. ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 10/04/22 11:00
15. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 10/04/22 11:00
16. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 10/04/22 11:00
17. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 10/04/22 16:30
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
18. ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 09/04/22 16:30
19. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 09/04/22 16:30
20. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/04/22 16:30
21. ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 10/04/22 16:30
22. ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/04/22 16:30
Β Κατηγορία 4ος Όμιλος
(22η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
23. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΠΕΥΚΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 09/04/22 16:30
24. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο 09/04/22 16:30
25. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή 10/04/22 16:30
26. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 10/04/22 16:30
27. ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή 10/04/22 16:30
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
28. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Κυριακή 10/04/22 11:00
29. ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 10/04/22 11:00
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο 09/04/22 16:30
31. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 09/04/22 16:30
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
32. ΠΑΤΗΣΙΑ – ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή 10/04/22 11:00
33. ΠΛΑΤΩΝ – ΑΡΙΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 10/04/22 11:00
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
34. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΕ ΙΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 10/04/22 11:00
35. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 10/04/22 11:00

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement