Connect with us

Ε.Π.Σ.Α

Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου στην ΕΠΣΑ

Published

on

Προβιβασμός - Υποβιβασμός ΕΠΣΑ

Α΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
9. ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή 11/12/22 11:00
10. ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/12/22 15:00
11. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
12. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00
13. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 11/12/22 15:00
Α΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
14. ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.ΦΙΛ. – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 10/12/22 15:00
15. ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο 10/12/22 15:00
16. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 10/12/22 15:00
17. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Κυριακή 11/12/22 10:30
18. ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή 11/12/22 11:00
Α΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
19. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο 10/12/22 15:00
20. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΒΥΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00
21. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00
22. ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Σάββατο 10/12/22 15:00
23. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
24. ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 10/12/22 15:00
25. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο 10/12/22 15:00
26. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
27. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή 11/12/22 15:00
28. ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΤΤΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/12/22 15:00
29. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
30. ΤΕΡΨΙΘΕΑ – ΑΡΙΩΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
31. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο 10/12/22 15:00
32. ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/12/22 15:00
33. ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή 11/12/22 15:00
34. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/12/22 15:00
35. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
Β΄ Κατηγορία 3ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
36. ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ ΡΟΥΦ Σάββατο 10/12/22 15:00
37. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 10/12/22 15:00
38. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
39. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 10/12/22 15:00
40. ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 11/12/22 11:00
41. ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/12/22 15:00
Β΄ Κατηγορία 4ος Όμιλος
(9η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
42. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΙΩΝΕΣ ΑΛΙΜΟΥ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00
43. ΙΑΣΩΝ – ΠΟΨ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00
44. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο 10/12/22 15:00
45. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00
46. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΕΥΚΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00
47. ΚΟΛΩΝΟΣ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
Γ΄Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
48. ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 10/12/22 15:00
49. ΑΠΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/12/22 09:00
50. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
51. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή 11/12/22 15:00
52. ΙΛΙΣΙΑ 2004 – ΑΟ ΚΩΦΩΝ ΓΟΥΔΗ Κυριακή 11/12/22 15:00
Γ΄Κατηγορία 2ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
53. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ) Σάββατο 10/12/22 15:00
54. ΜΑΡΟΥΣΙ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 10/12/22 15:00
55. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 11/12/22 11:00
56. ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/12/22 12:00
57. ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή 11/12/22 15:00
Γ΄Κατηγορία 3ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
58. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο 10/12/22 15:00
59. ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ – ΑΦΟΒΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή 11/12/22 11:00
60. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΠΛΑΤΩΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή 11/12/22 11:00
61. ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Κυριακή 11/12/22 12:00
62. ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή 11/12/22 15:00
Γ΄Κατηγορία 4ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητές Αποτέλεσμα
63. ΥΜΗΤΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο 10/12/22 15:00
64. ΔΟΞΑ ΓΚΥΖΗ – ΚΟΥΚΑΚΙ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 11/12/22 09:00
65. ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ – ΛΕΟΝΤΕΣ ΡΟΥΦ Κυριακή 11/12/22 11:00
66. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄ Κυριακή 11/12/22 11:00
67. ΑΕ ΙΛΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΙΛΙΟΥ Κυριακή 11/12/22 11:30

Advertisement