Ε.Π.Σ.Α
Τραπέζι στον Διαγόρα Αιγάλεω από τον Γιαννούλη Καλλίλα
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2024/01/received_1620522801813974.jpeg)
Θέλοντας να επιβραβεύσει την εξαιρετική πορεία της ομάδας και με την ευκαιρία της ονομαστικής του εορτής, ο ισχυρός άνδρας του Διαγόρα Αιγάλεω Γιαννούλης Καλλίλας έκανε το τραπέζι στο ποδοσφαιρικό τμήμα.
Στην ταβέρνα ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΆΝΝΗΣ στο Χαϊδάρι, η διοίκηση, το προπονητικό επιτελείο και οι ποδοσφαιριστές του συλλόγου πέρασαν μια πολύ όμορφη βραδιά, δείχνοντας ότι το κλίμα στην ομάδα είναι εξαιρετικό…
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)