Β΄ Ε.Π.Σ.Α.
Τραπέζι συσπείρωσης στον ΠΟΨ
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2022/09/FB_IMG_1663822473167.jpg)
Το ακόλουθο δελτίο Τύπου εξέδωσε ο ΠΟΨ ..
Σε εξαιρετικό κλίμα πραγματοποιήθηκε απόψε στην καρδιά του Νέου Ψυχικού το καθιερωμένο δείπνο έναρξης της σεζόν που παρέθεσε η Διοίκηση του Συλλόγου στην Ομάδα των Αντρών. Το μήνυμα στο νέο ταξίδι που ξεκινήσαμε με 2 συνεχόμενες νίκες σε νοκ άουτ αγώνες του Κυπέλου είναι να συνεχίσουμε να απολαμβάνουνε όλοι κάθε αγώνα ανεξαρτήτως εκβασης. Διοίκηση, τεχνικό team, ποδοσφαιριστές και η καρδιά μας ο κόσμος μας ένα σώμα μια ψυχή. Υγεία και ειρήνη για μια όμορφη σεζόν. ΠΟΨ ΠΑΝΤΟΥ!
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)