Α΄ Ε.Π.Σ.Δ.Α.
Φιλικό με την Κ17 του Ολυμπιακού ο Ασπρόπυργος
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2019/09/aspropirgos19.jpg)
Την παρακάτω ανακοίνωση εξέδωσε ο Ασπρόπυργος.
Ο Α.Ο. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ ανακοινώνει την διεξαγωγή φιλικού αγώνα με την Κ17 του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΠΕΙΡΑΙΩΣ το ΣΑΒΒΑΤΟ 10-2-2024 στις 12.00 στο Δημοτικό Στάδιο Ασπροπύργου, εκμεταλλευόμενος το ρεπό στο Πρωτάθλημα Α΄ ΕΠΣΔΑ.
Ο προπονητής Κος Λιάκος Πάρις θα έχει τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσει όσους ποδοσφαιριστές δεν έχουν πρόβλημα τραυματισμού και να βγάλει χρήσιμα συμπεράσματα ενόψει της συνέχειας του Πρωταθλήματος.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)