Απόδραση με 3-1 για τα Γλυκά Νερά

Με το διπλό από το Κρυονέρι έφυγαν τα Γλυκά Νερά όπου επικράτησαν με σκορ 3-1 και στρογγυλοκάθονται στη τρίτη θέση του βαθμολογικού πίνακα με 32 βαθμούς. Μπορεί οι γηπεδούχοι να πήραν από νωρίς το προβάδισμα στο 10′ με τον Βλαχάκη, όμως στο 30′ ο Λάβδας ισοφάρισε σε 1-1. Οκτώ λεπτά αργότερα ολοκληρώθηκε η ανατροπή για τους φιλοξενούμενους με σκόρερ τον Νάνο, κλείνοντας έτσι το ημίχρονο. Το τελικό 3-1 διαμορφώθηκε στο 67′ από τον Ρωματζά.

Κρυονέρι: Βέκιος, Δεσύλλας Δ., Σταμούλης, Θανασούλας (43′ Μάλλας), Κεφαλάς, Δεσύλλας Σ. (57′ Κοντόσταυλος), Βλαχάκης, Πέππας, Σιατραβάνης (63′ Δρακόπουλος), Μπερμπάντης, Κολώτας.

Γλυκά Νερά: Τσούκας, Λάβδας, Μήνος, Μιχαλόπουλος, Κοτζιάς, Βάρδας, Νάνος (60′ Θεοφάνους), Προβίδης, (50′ Ρωματζάς), Μουτζακάς, Κουτρομάνος (70′ Βλάχος), Ντεντέους.