Επέστρεψε στις νίκες το Κρυονέρι

Την δεύτερη νίκη του στο πρωτάθλημα πανηγύρισε το Κρυονέρι το οποίο επιβλήθηκε με 2-0 του Παλληνιακού. Οι γηπεδούχοι πέτυχαν από ένα τέρμα σε κάθε ημίχρονο με τον Πέππα στο 11′ και τον Κοντόσταυλο στο 75′ φτάνοντας εύκολα σε μια δίκαιη επικράτηση. Πάντως, αξίζει να σημειωθεί ότι οι φιλοξενούμενοι ολοκλήρωσαν τον αγώνα με δέκα παίκτες λόγω αποβολής του Μπερμπάντη στις καθυστερήσεις.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κορδολαίμης
ΚΡΥΟΝΕΡΙ: Βέκιος, Σιατραβάνης, Σταμούλης, Ντούρης, Πέππας, Δεσσύλας Σ., Κανταρέλης, Θανασούλης, Δρακόπουλος (80′ Μανουσάκης Ν.), Κεφάλας (70′ Μπερμπάντης), Κοντόσταυλος (88′ Κολώτας)
ΠΑΛΛΗΝΗ: Χριστοφιλέας, Νάκου, Κούσης, Κοκκινάκης (60′ Υριόπουλος), Καλούδης, Ελ Γκαμάλ, Μητσιάρας, Μπούρας Ηλ. (46′ Καρπούζης), Κοβάνης, Κούνας, Μαργέλης (46΄Καββαδίας)