Ηρακλής Ελευσίνας- ΑΕ Ζεφυρίου 0-2

Από το α’ ημίχρονο εξασφάλισε τη νίκη της η ΑΕ Ζεφυρίου που πέρασε χωρίς απώλειες από το Γ. Ρουμελιώτης καταβάλλοντας την αντίσταση του Ηρακλή Ελευσίνας με 2-0 .

Το σκορ άνοιξε ο Παρτσινέβελος μόλις στο 2′ για να διπλασιάσει στο 36′ ο Νασάι.

Οι δυο τερματοφύλακες απέκρουσαν από ένα πέναλτι . Ο Κολιάκης στο 4′ νίκησε τον Βάση και ο Δήμας τον Λέκκα στο 73′.

Σωστός ο διαιτητής Σταθόπουλος που απέβαλε τον Γκότση με δυο κίτρινες κάρτες μέσα σε λίγα λεπτά( 53′, 59′)

ΗΡΑΚΛΗΣ : Δήμας, Πέππας, Λένα, Μουατζίρι( 46′ Άγγος) , Μπακατσέλος, Βάσης, Τσολερίδης , Λυμπέρης, Ρόκα, Καρκαμπάτσης, Παροτσίδης( 77′ Μπεκιάρης) .

ΑΕ ΖΕΦΥΡΙΟΥ: Κολιάκης, Καρατζιάς( 88′ Κουτσιούμπας) , Πουλικίδης, Μουράτογλου, Σούλος, Νασάι( 66′ Καλαμιώτης) , Γκότση ,Λέκκας, Ιωσηφίδης, Παρτσινέβελος( 62′ Μίλο) , Πλαβούκος