Ηρακλής Ελευσίνας – Νέα Πέραμος 1-3

Στην επανάληψη η Νέα Πέραμος κατάφερε να λυγίσει τον ουραγό Ηρακλή Ελευσίνας με 3-1 στο Γ. Ρουμελιώτης .

Οι Ελευσίνιοι προηγήθηκαν στο 16’ με τον Καρκαμπάτση που πέτυχε το πρώτο τέρμα της ομάδας του στο φετινό πρωτάθλημα.

Οι φιλοξενούμενοι αφού ισοφάρισαν στο 30’ με τον Μπριλή πήραν τη νίκη στην επανάληψη με γκολ των Φωτίου 61’ και Τσακάι 90’.

Στο 78’ ο Τσαούσης της Νέας Περάμου που βρισκόταν εκτός αγωνιστικού χώρου προκειμένου να του παρασχεθούν οι πρώτες βοήθειες , όταν ετοιμάστηκε να επανέλθει διαπίστωσε ότι είχε αντικατασταθεί από τον προπονητή του Χάρη Κουστέρη. Δυσανασχέτησε για την αλλαγή του και έβρισε τα θεία με αποτέλεσμα να αποβληθεί από τον διαιτητή Αλιάγα…

ΗΡΑΚΛΗΣ: Τσόκας, Πέππας, Λένα( 77\ Παροτσίδης) , Μπακατσέλος, Μουατζίρη( 71’ Άγγος) , Καρκαμπάτσης( 80’ Λυμπέρης), Παπαδόπουλος, Αξιώτης, Πόκα, Βάσης, Τσολερίδης.

ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ: Κεχαγιάς, Γκογκολάρι, Φωτίου, Λημνιάτης, Πατσιονίδης Κ. ,Μικρογιαννάκης, Τσακάι, Καραγιάννης( 53’ Λουκίδης) , Μπριλής( 80’ Γραμματικός) , Τσαούσης ( 77’ Πετρόπουλος) , Πατσιονίδης Β.