Β΄ Ε.Π.Σ.Π.

Καλή εικόνα ο Πειραϊκός στο φιλικό με Ατρόμητο Πειραιά

Θετικές εντυπώσεις άφησε και στο δεύτερο φιλικό αγώνα προετοιμασίας της η ομάδα μας σήμερα το απόγευμα στο γήπεδο Ρέντη Ι. Μελισσουργός απέναντι στον Ατρόμητο Πειραιά με τον οποίο αναδείχθηκε ισόπαλη με σκορ 1-1. Αυτή τη φορά η ομάδα μας κατάφερε να προηγηθεί στο σκορ στο πρώτο ημίχρονο με ωραία ατομική προσπάθεια και τελείωμα του Χατζημιχάλη και δέχτηκε την ισοφάριση στο δεύτερο ημίχρονο. Ο κόουτς Δαούτης χρησιμοποίησε όλους τους ποδοσφαιριστές που είχε στη διάθεσή του κι έβγαλε αρκετά χρήσιμα συμπεράσματα για το βαθμό ετοιμότητας των παικτών του. Ευχαριστούμε θερμά το φίλο σωματείο του Ατρόμητου Πειραιά για την φιλοξενία τους τον Πρόεδρο κ. Σδρένια και τον κόουτς κ. Γιαννούλη και τους ευχόμαστε τα καλύτερα για τη νέα αγωνιστική περίοδο.