Καρέ για Πέρα Κλουμπ

Με τέσσερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο η Πέρα Κλουμπ έφυγε νικήτρια με 4-0 από το Δάσος Χαϊδαρίου.

Η νικήτρια ομάδα έχασε πολλές ευκαιρίες και στο πρώτο ημίχρονο για να ανοίξει το σκορ αλλά ευτύχησε να το κάνει στο 60΄με τον  Ντουμιτρίου.

Μετά από δέκα λεπτά  ο Μουρδουκούτας έκανε το 2-0 για να ανεβάσει το δείκτη του σκορ σε 3-0 με πέναλτι στο 80΄ο Σεφέρος. Το τελικό 4-0 σημείωσε στο 82′ ο  Κούρτι

Διαιτητές: Ψυχογυιός, Χρήστου-Τσάφος

ΔΑΣΟΣ: Καμακάρης, Ανδριόπουλος, Παπαναστάσης, Λέζο, Κωστάκος, Μπόσγας, Αθανασόπουλος (41′ Βαγγέλης), Καράμπελας, Χαλιλάι, Αποστολάκης (64′ Μαράκος), Γώγιος (78′ Μπαντάς)

ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ: Νάκος, Καλτσής (46′ Γεωργαλής), Ρακιτζόπουλος, Θεοδωρίδης (75′ Τζούτζης), Θ.Β. Παυλόπουλος, Σμυρνιωτάκης, Κούρτι, Μάντης (56′ Σεφέρος), Θ.Γ. Παυλόπουλος, Ντουμιτρίου, Μουρδουκούτας.