Καρέ τερμάτων τα Λουκίσια με Δάφνη

Νίκησαν 4-0

Ανεβάζοντας απόδοση στο δεύτερο ημίχρονο τα Λουκίσια επικράτησαν με 4-0 της Δάφνης Ερυθρών που άντεξε για ένα ημίχρονο.

Ο Πάλλας στο 51′ έδωσε το προβάδισμα στο συγκρότημα του Γιάννη Καραμπά, με τον Ανέστη τρία λεπτά αργότερα να σημειώνει το 2-0. Στο 82′ ο Παπαδόπουλος ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 3-0, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Ανέστης στο 87′ κάνοντας δυο τα προσωπικά του τέρματα στην αναμέτρηση.

Διαιτητής ήταν ο Σχίζας (Αθηνών).

ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ: Σουτζόγλου, Ματζώρος , Μπαρκόσης, Καραμπάς, Ζαχαριάς (62 Δέδες), Ευσταθίου, Μιμιγιάνης (65 Παπαδόπουλος), Δήμου, Ανέστης, Τσοπάνης, Τσατσαρώνης (46′ Πάλλας)

ΔΑΦΝΗ ΕΡΥΘΡΩΝ: Σταματίου , Γκολέσης (46 Δερβλίσης), Κούλε, Μάγκας, Κουτσοδήμος Μ., Γκούρλας (60 Νικολάου), Τσέλος, Λιώρης, Ανέστης Χ., Τσαλμάς (60 Κουτσοδήμος Δ.), Κώνστας

Επιμέλεια: Κυριάκος Παντζαρίδης