Καρέ της Δάφνης Ερυθρών στον Ασπρόπυργο

4-0 νίκησαν οι Κριεκουκιώτες

Η Δάφνη Ερυθρών των πολλών προβλημάτων, δίχως πρόεδρο και προπονητή, πέρασε σαν σίφουνας από τον Ασπρόπυργο νικώντας με 4-0.

Μόλις στο 5’ οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ με τον Νικολάου. Ο ίδιος παίκτης ήταν αυτός που διπλασίασε τα τέρματα της Δάφνης Ερυθρών στο 36’ που ήταν και το σκορ ημιχρόνου το 2-0.

Στο δεύτερο ημίχρονο ανέλαβε δράση ο Ανέστης που με πέναλτι στο 53΄και στο 61΄ανέβασε το δείκτη του σκορ στο τελικό 4-0.

ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ: Τσίγκος, Βραντζάς, Φραγκόπουλος, Πεΐδης, Σημαιοφορίδης, Μαυρίδης, Λακάι (39′ Αναστασιάδης), Καμενίδης (64′ Μαυρίδης), Σιδηρόπουλος, Βασιλειάδης, Μουτζάκας.

ΔΑΦΝΗ ΕΡΥΘΡΩΝ: Λαϊνιώτης, Κουτσοδήμος Ν. (54′ Δερβίσης), Κομίνης, Μάντας, Νικολάου, Πλήθης, Κώνστας (69′ Γκούρλας), Κουτσοδήμος Δ., Ανέστης (62′ Κουτσοδήμος Π.), Μήτρου, Τσατσαρώνης.