Νεοπεντελίκος – Ελευθερούπολη 1-5

Άνετα κέρδισε η Ελευθερούπολη τον Νεοπεντελικό με 5-1. Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 7′ με τέρμα του Κόπανου. Η χαρά του Νεοπεντελικού όμως δεν κράτησε για πολύ καθώς η Ελευθερούπολη ισοφάρισε δύο λεπτά αργότερα (9′) με γκολ του Μαρτσέλου. Στο 13′ ο Παπακουνάδης σημείωσε το δεύτερο τέρμα. Στο 21′ ήταν σειρά του Μπίζα να σκοράρει και να βάλει το τρίτο γκολ. Λίγο πριν τη λήξη του ημιχρόνου στο 43′ ο Τζήμας έκανε το 1-4. Στο 58′ και πάλι ο Παπανακούδης διαμόρφωσε το τελικό 1-5. Διαιτητής ήταν ο Καραμπέκιος, με βοηθούς τον Καλανζή και τον Δέτση.

ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ: Μουταβέλης, Φιλιππής Χ. (46’ Τσίνος), Μπουλούκος, Φιλιππής Γ., Δίκαιος, Γαβαλάς (64’ Λυμπούσης), Σαγματόπουλος, Κόπανος, Μαρουλίδης, Θεοδώρου (76’ Πέτας), Κυρώσης

ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ: Λεζγίδης, Μπίνης, Τζήμας, Φατούρος, Παπακουνάδης, Μακρής, Τσορτανίδης (46’ Βικάτος), Κοντής, Μαρτσέλος (46’ Παγωνίδης), Μπιζάς (60’ Κυριακόπουλος), Καρυπίδης