Ξύλο στις κερκίδες στο Ρέντη – Διεκόπη το Ατρόμητος Πειραιά -Κηφισιά (1-1)

Σε φιλικό παιχνίδι προετοιμασίας που διεξήχθη στο γήπεδο του Ρέντη Ατρόμητος και Κηφισιά ανεδείχθησαν ισόπαλοι 1-1 . Τα αξιοσημείωτο είναι ότι το παιχνίδι τελείωσε στο 75’ με απόφαση του διαιτητή, καθώς στις εξέδρες εξελίσσονταν  επεισόδια μεταξύ των φίλων των δύο ομάδων..

Στον αγωνιστικό τομέα η ομάδα της ΚΗΦΙΣΙΑ FC πήρε νωρίς το προβάδισμα, μόλις στο 3′ λεπτό, με ωραίο σουτ του Βέρμπη έξω από την περιοχή. Η ομάδα του Ατρομήτου Πειραιά ισοφάρισε στο 72′ λεπτό του αγώνα .

ΚΗΦΙΣΙΑ : ΤΟΚΟΥΝΤΖΗΣ. ΣΤΑΣΙΝΟΣ. ΚΑΡΑΜΠΑΣ. ΧΕΛΗΣ. ΕΣΛΕΡ. ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ. ΤΕΓΟΥΣΗΣ. ΝΤΟΥΜΟΣ. ΧΙΣΟΣ. ΑΛΗΜΠΑΣ. ΒΕΡΜΠΗΣ.

Ακόμα έπαιξαν οι: ΙΩΣΗΠΟΥ. ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ. ΚΑΡΟΣ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ. ΝΤΑΓΙΑΝΤΑΣ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ. ΣΤΕΡΓΙΟΣ.