6ος Όμιλος

ΠΑΟΚ – Περαμαϊκός 1-1

Ο Περαμαϊκός κρατούσε τη νίκη στα χέρια του μέχρι τις καθυστερήσεις στην αναμέτρηση με τον ΠΑΟ Κρουσώνα ωστόσο οι ”πράσινοι” την… πάτησαν στο 90′ αφού στο συγκκεκριμένο χρονικό σημείο δέχτηκαν την ισοφάριση (1-1). Μόλις στο 8′ ο Ντούλιας έβαλε σε θέση οδηγούς τους φιλοξενούμενους οι οποίοι έδειχαν στα α’ μέρος να πατούν καλύτερα στο γήπεδο. Στην επανάληψη οι Κρητικοί πίεσαν και κατάφεραν να φέρουν το ματς στα ίσια στις καθυστερήσεις χάρις σε εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Αλέκου

ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ (Μύρων Σηφάκης): Καλομοίρης, Μασέλης, Τζωρμπατζάκης, Κορδονούρης, Τσολακούδης (32′ Μακατουνάκης), Ταβλαδωράκης, Παπαρούνας, Παππάς, Κουράκης, Δερμιτζάκης (67′ Αλέκου), Νύκταρης (78′ Καπετανάκης).

ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ (Βασίλης Στασινόπουλος): Κούμης, Λαπατάς (53′ Σεβάι) (80′ Νταλάκος), Γεωργιάδης, Καραγιάννης, Μπάλας, Σαμαράς, Χατζηγιαννάκος, Ερρίκος, Βεστάκης, Ντούλιας (70′ Ιατρού), Λαμπρινάτος