3ος Όμιλος

ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός 2-2

Σε ένα ματς χωρίς βαθμολογικό ενδιαφέρον, ΠΑΟ Βάρδας και Παναρκαδικός αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 2-2. Οι δυο ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο με τους φιλοξενούμενους να πατούν καλύτερα στο α’ μέρος όπου και άνοιξαν το σκορ στο 40′ με τον Τριμπόνια, αφού προηγουμένως και συγκεκριμένα στο 30′ οι γηπεδούχοι είχαν δοκάρι με τον Κωνσταντινίδη. Στην επανάληψη, η ομάδα από τη Βουπρασία βελτιώθηκε και κατάφερε να πετύχει την ανατροπή. Συγκεκριμένα στο 76′ ο Κουμανιώτης ισοφάρισε σε 1-1, με τον Ζέλιο στο 89′ να δίνει το προβάδισμα στους πράσινους. Και ενώ όλοι έδειχναν ότι το 2-1 θα ήταν το τελικό αποτέλεσμα, ήρθε ο Σταθουλοπουλος για να διαμορφώσει το τελικό 2-2

Διαιτητές: Νικολόπουλος (Μεσσηνίας), Σταματάκος (Λακωνίας)-Καρβούνης (Μεσσηνίας)

ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ (Ηλίας Φωτόπουλος): Καπετανάκης (80′ Π. Σκλαβενίτης), Π. Πολίτης, Ζέλιος, Αποστολόπουλος, Βραχνής, Ανδριέλος, Σωτηρόπουλος (55′ Φωτόπουλος), Ντόμας (74′ Κουμανιώτης), Οικονομόπουλος, Κωνσταντινίδης, Γραμματικόπουλος

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ (Πέτρος Καλαντζής): Μανέλης, Πετρόπουλος, Αρώνης, Χατζόπουλος, Κυριακόπουλος, Μπίσιας (70′ Δήμος), Σταθουλόπουλος, Αρδάμης, Τριμπόνιας (85′ Κωστάκης), Καδάς, Κώτσιρας