Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Πεντάρα ο Παράδεισος σε Φωστήρα Καισαριανής

Νίκησε 5-0

Σαρωτικός ο Παράδεισος επιβλήθηκε με το ευρύ 5-0 του Φωστήρα Καισαριανής.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν λίγο πριν το κλείσιμο του πρώτου ημιχρόνου (43΄)με τον Παναγιωτόπουλο. Με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου (46΄) ο Μερσινάι με σουτ έκανε το 2-0, στο 59΄με πέναλτι που κέρδισε ο Πέττας, ο Παναγιωτόπουλος ανέβασε το δείκτη του σκορ σε 3-0. Στο 61΄και πάλι ο Παναγιωτόπουλος με ωραία ενέργεια και σουτ στο ‘Γ’ έκανε το 4-0 και στο 77′ ο Πέττας με σουτ διαμόρφωσε το τελικό 5-0.

Στο 58′ αποβλήθηκε ο Ψωμάς με δεύτερη κίτρινη κάρτα για τράβηγμα.

Διαιτητές: Καραμπέκιος Α., Μπάγιας-Μπαζακούλας

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ: Αλαφούζος, Μερσινάι, Γεωργακόπουλος, Στούλης (78′ Κουταλής), Μενέγος, Λεφάκης, Θεοδώρου, Ντάτης, Πέττας, Παναγιωτόπουλος (71′ Πίτσικας), Μπολέτης (46′ Χαμουρίδης)

ΦΩΣΤΗΡΑΣ: Λαπίδης, Ψωμάς, Ζιάν, Τσιρογιάννης, Καλλίνικος, Σχοινάς (66′ Στάνιος, Κουκιάς, Παναγιωτόπουλος, Χρυσοχόου (46′ Γερονίκος), Μάρκες, Χονδρογιάννης (62′ Μπουρλέσης)