Β΄ Ε.Π.Σ.Α.

Σπουδαία νίκη ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου

Νίκησε 4-1 στην ΑΕ Ιλίου

Πραγματικό θρίαμβο κατήγαγε μέσα στην ΑΕ Ιλίου ο Θρίαμβος Χαϊδαρίου που επιβλήθηκε με 4-1.

Οι γηπεδούχοι αιφνιδίασαν και προηγήθηκαν μόλις στο 2΄με τον Κουτσοδήμα. Οι φιλοξενούμενοι αντέδρασαν όμως γρήγορα και ισοφάρισαν στο 10΄με τον Μπερούκα. Στο 30΄ο Κύβελος έκανε το 1-2 για τον Θρίαμβο που ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο δεύτερο ημίχρονο οι Χαϊδαριώτες σημείωσαν άλλα δύο γκολ με τον Δήμο στο 78΄και τον Μπερούκα στο 90΄διευρύνοντας έτσι τη νίκη τους.

Διαιτητές: Μητροφάνης, Φωτόπουλος Ν.-Μπάγιας

ΑΕ ΙΛΙΟΥ: Σαμόλης, Παπαγιαννόπουλος, Λάχας (46′ Κουμπούρας), Μπέκος (85′ Παρλαμάς), Τσίρος, Κωνσταντίνου, Δημητρίου, Τζήμας, Χρονόπουλος, Ζούτας, Κουτσοδήμας (85′ Πιστόπουλος)

ΘΡΙΑΜΒΟΣ: Λολέας, Καγιανάς (80′ Ζερταρίδης), Υφαντής, Δήμος, Νομικός, Κανελλόπουλος, Κυβέλος, Αποστολάκης (50′ Αποστολόπουλος), Κούτελας (60′ Γρεκούζης), Γρίβας, Μπερούκας.