Τσιμπάκης: Δεν μένουμε στο αποτέλεσμα

Η εμφάνιση που πραγματοποίησε ο Πανερυθραϊκός στην αναμέτρηση με την Αγία Παρασκευή ήταν άξια συγχαρητηρίων ωστόσο οι ”κόκκινοι”’ δεν μπόρεσαν να αποσπάσουν θετικό αποτέλεσμα αφού ηττήθηκαν με 1-0. Παρ ‘ όλα αυτά ο τεχνικός του συλλόγου, Αντώνης Τσιμπάκης, στις δηλώσεις που παραχώρησε στον Κυριάκο Παντζαρίδη αμέσως μετά το τέλος του αγώνα υπογράμμισε:” Δεν μένουμε στο αποτέλεσμα αφού στόχος μας αποτελεί να βελτιωνόμαστε συνεχώς. Στο α’ μέρος το ματς ήταν ισορροπημένο ωστόσο στην επανάληψη θεωρώ ότι είχαμε την καθολική υπεροχή. Παρ’ όλα αυτά δεχτήκαμε ένα γκολ από δικό μας λάθος και παρά την πίεση που ασκήσαμε στα τελευταία λεπτά δεν μπορέσαμε να μετουσιώσουμε τις ευκαιρίες που δημιουργήσαμε σε γκολ.