Uncategorized

Φρέναρε τον Πανηλειακό ο ΠΑΟ Ρουφ (φώτο)

1-1 το σκορ

Μοιράστηκαν γκολ , ημίχρονα και εντυπώσεις οι Πανηλειακός και ΠΑΟ ΡΟΥΦ στο μεταξύ τους παιχνίδι που έληξε 1-1.

Στο πρώτο ημίχρονο ο Πανηλειακός ήταν ανώτερος και προηγήθηκε με το γκολ του Ταφαρλή στο 31’.

Στο δεύτερο ημίχρονο το σκηνικό άλλαξε. Η ομάδα του ΡΟΥΦ μπήκε δυνατά έκλεισε τους διαδρόμους και βγήκε μπροστά την ώρα που οι αντίπαλοι έχαναν δυνάμεις. Έτσι ήρθε η ισοφάριση στο 82’ με ωραία κεφαλιά του Πεταυράκη μετά από κόρνερ. Λίγο ήθελε να φύγει νικήτρια η ομάδα του ΠΑΟ Ρουφ αφού πολύ ωραία κεφαλιά του Μανιά στο 90’ έδιωξε εντυπωσιακά ο Θεοδωρακόπουλος.

ΠΑΟ ΡΟΥΦ: Βουτσινάς, Πενταυράκης Τ., Κοκολάκης, Μαρτίνος( 52′ Ζαχαράτος), Λιόλιος, Καπουράνης, Μανιάς, Σπυριδάκης, Βελέτης, Ρούλιερ(65′ Κουμπούλης), Θεοδωρόπουλος.