Ολυμπιάδα – ΑΕ Περάματος 3-0

Εξαιρετική η Ολυμπιάδα επιβλήθηκε  με 3-0 της ΑΕ Περάματος και σημείωσε την τρίτη συνεχόμενη νίκη της .

Στις καθυστερήσεις του α’ μέρους ( 45+2) άνοιξε το σκορ . Μετά από κεφαλιά του Βιδάλη η μπάλα βρήκε τον Θεοδοσίου και κατέληξε στα δίκτυα.

Στην επανάληψη ο Σαμλίδης με κεφαλιά στο 51’ και π Διάκος με φοβερή ενέργεια στο 80’ έδωσαν διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της ομάδας τους .

Στο 57’ οι Περαματιώτες ζήτησαν πέναλτι σε ανατροπή του Χρόνη από τον Δακουτρό ,, αλλά ο διαιτητής Τζιούβελης έδωσε φάουλ εκτός περιοχής

Στο 88’ αποβλήθηκε ο Λόης με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: Γεωργόπουλος  Γρηγοράκος , Σαμλίδης ( 61’[ Μπένα) Δακουτρός, Βιδάλης Μαντούβαλος ( 83’ Κούσης) Διάκος, Γκουβέρος,. Λόης , Πέρρος( 71’ Γεροβασίλης) Ερρίκος.

ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ: Ανδρεάδης Παναγιωτάκης, Καλιακούδας Κουτσογιαννόπουλος , Μαούνης, Πρέκας( 72’ λ.τρ. Αλμπάνης) Τσαγκάρης, Θεοδοσίου , Κωνσταντακόπουλος, Παπαδόπουλος, ( 77’ Λουλάκης) Χρόνης( 87’ Καρακώστας )