Μιχάλης: Δίκαιο το αποτέλεσμα

Ικανοποιημένος από το βαθμό της ισοπαλίας που απέσπασε η ομάδα του κόντρα στον ΠΑΟ Ρουφ εμφανίστηκε ο τεχνικός της Αγίας Ελεούσας, Κώστας Μιχάλης, στις δηλώσεις που παραχώρησε μετά το ματς όπου και τόνισε: Ήταν ένα παιχνίδι που είχε πάρα πολύ ένταση. Δεν μπήκαμε καλά στο α’ ημίχρονο. Ο αντίπαλος ήταν καλύτερο από εμάς και θα έπρεπε να έχει πάρει το προβάδισμα. Παρ’ όλα αυτά το αποτέλεσμα του α’ ημιχρόνου ήταν 1-1 και στην επανάληψη βελτιώσαμε την εικόνα μας, σταθήκαμε καλά στο γήπεδο και νομίζω τελικά ότι στο β’ μέρος ήμασταν καλύτεροι από τον αντίπαλο. Το τελικό αποτέλεσμα είναι δίκαιο, καταφέραμε το στόχο που είχαμε βάλει που ήταν να κρατήσουμε το Ρουφ στους εξι βαθμούς διαφορά. Από εκεί και πέρα, κοιτάμε το επόμενο ματς που είναι κομβικό για εμάς για τη δύσκολη συνέχεια του πρωταθλήματος’.