Κυριακουλέας: Κακή εικόνα στο α’ μέρος

Απογοητευμένος παρουσιάστηκε ο προπονητής του Φωστήρα Ηλιούπολης, Παύλος Κυριακουλέας, αμέσως μετά την ήττα που γνώρισε η ομάδα του απέναντι στον Ήφαιστο Περιστερίου. Ο ίδιος στις δηλώσεις που παραχώρησε στάθηκε στο γεγονος ότι οι παίκτες του δεν εκμεταλλεύτηκαν τις ευκαιρίες του β’ μέρους ενώ άφησε αιχμές και για τη διαιτησία. Αναλυτικά, η τοποθέτηση του: Αφήσαμε ένα ημίχρονο και πέρασε έτσι με αποτέλεσμα να προηγηθεί ο αντίπαλος με σκορ 0-2 στο ημίχρονο με δυο γκολ που ήταν λάθη των διαιτητών (το πρώτο επιθετικό φάουλ και το δεύτερο από οφσάιντ). Στην επανάληψη ήμασταν καλύτεροι από τον Ήφαιστο, σημειώσαμε γκολ χάσαμε πέναλτι ενώ δημιουργήσαμε και αρκετές ευκαιρίες. Δεν τα καταφέραμε όμως έτσι είναι το ποδόσφαιρο’.