Ισοπαλία για τον ΑΟ Χαϊδαρίου

Ο ΑΟ Χαϊδαρίου αναδείχθηκε ισόπαλος με 1-1 στον φιλικό αγώνα με τον Αετό Κορυδαλλού, που έγινε στο γήπεδο «Τάκης Χαραλαμπίδης». Καλύτεροι στην μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα, αξίζαμε τη νίκη, όμως το σημαντικότερο είναι ότι βγήκαν κάποια από τα στοιχεία, που θέλει να δείξει την τρέχουσα αγωνιστική περίοδο. Για ακόμα μια φορά, χάθηκαν πολλές ευκαιρίες και πέναλτι, όμως ο Παυλόπουλος βρήκε το δρόμο προς τα δίχτυα. Στο δεύτερο ημίχρονο, ο ρυθμός του παιχνιδιού «έπεσε» εξαιτίας και των αλλαγών.

Η ομάδα των δυτικών προαστίων αγωνίστηκε με τους:

A.O. XAΪΔΑΡΙΟΥ: (Χρήστος Κιούρκος) Δρόσος, Πλουμάτος, Καλλίτσης, Αδαμίδης, Γαβαλάς, Τζωρτζάτος, Αντωνόπουλος, Ίγκλι, Μουρεζίνης, Περλέσι, Παυλόπουλος.

Αγωνίστηκαν ακόμα οι: Σαμπατάκος, Θεοδώρου, Λαμίν, Σταθιάς, Αθανασιάδης και Βλάχος