Οκτώ τα Άσπρα Σπίτια στον Ασπρόπυργο

Νικησαν 8-2

Με το ευρύ 8-2 τα Άσπρα Σπίτια νίκησαν άνετα τον Ασπρόπυργο. Χαρακτηριστικό είναι ότι ο Καλιακμάνης σημείωσε καρέ τερμάτων όλα στο πρώτο ημίχρονο (15’, 17’, 27’, 40’) ενώ ο Παπαδήμος έβαλε το πέμπτο γκολ στο 12΄του πρώτου ημιχρόνου.

Στο 50’ ο Νικολάου ανέβασε τον δείκτη στο 5-0 και στο 60’ ο Ζωγράφος με πέναλτι μείωσε σε 5-1. Στο 65’ ο Πλακίδας διεύρυνε το σκορ στο 7-1. Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν με τον Σημαιοφορίδη στο 82’ και ο Πλακίδας στο 89΄έκανε το τελικό 8-2.

ΑΣΠΡΑ ΣΠΙΤΙΑ: Χρόνης, Σταμούλης (52’ Κόλιας), Γαλάνης, Καραμπέτσος Δ., Αβράμπος (52’ Παπαχαραλάμπους), Παπαδήμος, Πολυτάρχου (52’ Πλακίδας), Λιάκος, Νικολάου, Γιαχρίτσης, Καλιακμάνης.

ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ: Λουπάσης, Ζωγράφος, Θρακόπουλος, Μαυρίδης, Σημαιοφορίδης, Μουζάκας, Βράντζος (5’ Αντωνιάδης), Καμερίδης, Σιδηρόπουλος, Βασιλειάδης, Λακάι.

Επιμέλεια: Κυριάκος Παντζαρίδης