Προβληματισμός στην Πεύκη

Για την εμφάνιση του β ημιχρόνου

Απογοήτευση επικρατεί στις τάξεις της Πεύκης μετά το ατυχές αποτέλεσμα που γνώρισαν οι «νεοφώτιστοι» στο ματς της πρεμιέρας με το Αιγάλεω (1-2). Ο Δημήτρης Παπασπύρου έμεινε ικανοποιημένος από την απόδοση που έπιασε η ομάδα του στο α’ μέρος. Ωστόσο ένα. κενό 20 λεπτο στα μέσα του β’ ημιχρόνου αποδείχθηκε μοιραίο για το σωματείο των βορείων προαστίων, καθώς στο συγκεκριμένο χρονικό σημείο το «Σίτυ» πέτυχε τα δυο τέρματα που του χάρισαν τη νίκη. Άπαντες στις τάξεις του συλλόγου στρέφουν την προσοχή τους στο παιχνίδι της δεύτερης αγωνιστικής με τον Αιολικό. Το τεχνικό επιτελείο δεν μπορεί να υπολογίζει για την αναμέτρηση με τους νησιώτες στους μόνιμους τραυματίες Καλιακούδα που ακολουθεί ατομικό πρόγραμμα και Μαρκομιχάλη που έχει υποστεί ρήξη χιαστού.

Ρεπορτάζ: Κυριάκος Παντζαρίδης