Ευβοϊκό Αγίου Νικολάου – Πανελευσινιακός 0-2

Αποχώρησε με θλάση στο 5′ ο Ζαχαρόπουλος

Ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο σημείωσε ο Πανελευσινιακός στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τον Ευβοϊκό Αγίου Νικολάου και πήρε το πρώτο του. τρίποντο στο πρωτάθλημα με νίκη 2-0. Μόλις στο 6′ ο Μίχας εκμεταλλεύτηκε το κόρνερ του Μαλισσιώβα και με κεφαλιά άνοιξε το σκορ για τους «σταχυοφόρους». Στο β’ μέρος η ομάδα του Πέτρου Ξανθόπουλου είχε την υπεροχή και «κλείδωσε» τη νίκη στο 1′ των καθυστερήσεων χάρις στο τέρμα που σημείωσε ο Παπανικολάου με σουτ. Διαιτητής ήταν ο Σχίζας (Αθηνών)

ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Γιάννης Μπασούκος): Γιουργούσης, Τσούτης, Καρέλης (52′ Αργύρης), Αυλωνίτης, Πατίλας, Μήτρου, Μπασούκος, Ρωμανός, Χαλιώτης (70′ Ταυλαρίδης), Κολιόπουλος, Ζαχαριάς Τ. (46′ Νόνας)

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ (Πέτρος Ξανθόπουλος): Βασιλείου, Βελλής, Τζαφεράκος, Τερλελής, Ευαγγέλου, Σιδηρόπουλος, Μιχελής, Τύρπος, Ζαχαρόπουλος (5′ λτ.ρ. Μίχας), Μαλισσιώβας (77′ Δούκας), Παπανικολάου (93′ Μακρίδης)