ΑΕ Γλυφάδας – Ολυμπιακός Κυψέλης 2-1

Δέκα λεπτά πριν το τέλος η ΑΕ Γλυφάδας πήρε την πρόκριση για την επόμενη φάση επικρατώντας του Ολυμπιακού με 2-1   Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ μόλις στο 9′ με τον Λιακόπουλο, αλλά ο Ρουμελιώτης στο 73′ έφερε το ματς στα ίσια για τους φιλοξενούμενους. Οι γηπεδούχοι όμως έδιωξαν γρήγορα τα «σύννεφα» της παράτασης επικρατώντας τελικά με 2-1 με το τέρμα του Ζαχαράτου στο 80′. Διαιτητές ήταν οι Περράκης, Νικολάου και Μπατζιόπουλος.

ΑΕ ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Κάρσος, Βέλλης, Λιακόπουλος, Βερεσόγλου, Βαμβακούλας, Κουτής, Σουλιμιώτης, Βαρσαμίδης (62′ Γεωργόπουλος), Καφετζής (64′ Ζαχαράτος), Σαχμανόγλου (67′ Καραλής), Πάγκος

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Παυλής, Κάσσης Α., Κάσσης Κ., Ζακάι, Μίχος, Τσιάρος (87′ Μπαλάτσος), Ρουμελιώτης, Σουμπάσι, Πέτας, Θανάσης (56′ Καραμπίνης), Κατωπόδης.