ΑΟΑΝ – Κηφισιά 2-5

Έχοντας σε μεγάλη μέρα τον Δημήτρη Βέρμπη ο οποίος σημείωσε χατ-τρικ (32′, 40′, 89′ ) η Κηφισιά επικράτησε εκτός έδρας του ΑΟΑΝ με 5-2. Οι φιλοξενούμενοι είχαν ανοίξει το σκορ στο 22′ με τον Ντούμο, ενώ ο Σταυρακάκης έχασε μεγάλη ευκαιρία στο 45′ για να μειώσει αφού η προσπάθεια του κατέληξε στο δοκάρι. Στο 55′ ο Λεπτοκαρίδης έκανε το 1-3, ενώ ο Ντούμος ανέβασε το δείκτη του σκορ στο 65′ σε 4-1. Ο Δήμας ήταν εκείνος που σημείωσε για τους γηπεδούχους στο 85′ το 4-2, λίγα λεπτά πριν διαμορφωθεί το τελικό σκορ απο τον Βέρμπη.Διαιτητής ήταν ο Ζαχαριουδάκης με βοηθούς τους Παπαδάκη και Μαυραντωνάκη(Ηρακλείου)

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Νεκτάριος Στάθης): Μπέρκοβιτς, Πηγιάκης (46′ Δήμας), Μουτάκης, Κοκκολάκης Κ. (46′ Χριστάκης), Τσάγκας, Ιασωνίδης, Δέλλιος (65′ Γκέτα), Σταυρακάκης, Λεπτοκαρίδης, Κοκκολάκης Γρ., Καρνιάτης

ΚΗΦΙΣΙΑ (Θωμάς Γράφας): Ιωσήπου, Στασινός, Εσλερ, Τεγούσης, Κολοτούρος, Κορακάκης, Χίσο, Κολιάκος (60′ Παπαζούδης), Βέρμπης, Ταμπάκης (90′ Μπαγιάμπας), Ντούμος (89′ Παπάζογλου).