Δόξα Αγίας Άννας – Άρης Βούλας 2-2

Τέρματα και βαθμούς μοιράστηκαν Δόξα Αγίας Άννας και Άρης Βούλας καθώς αναδείχθηκαν ισόπαλοι με 2-2.

Οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ στο 15’ με τον Σούλη και ο Μαντακίδης Π. δυο λεπτά αργότερα έφερε το ματς στα ίσα. Στο 62’ ο Δημάκης έδωσε το προβάδισμα ξανά στην ομάδα του αλλά οι φιλοξενούμενοι οκτώ λεπτά πριν το τέλος ισοφάρισαν για δεύτερη φορά διαμορφώνοντας το τελικό 2-2. Στο 40’ ο Διακρούσης είχε δοκάρι για τον Άρη.

Διαιτητής ήταν ο Μπουξμπάουμ

ΔΟΞΑ: Μπακανδρίτσος, Μαργούτας, Νιφόρος, Δαμιανίδης, Δημάκης, Παππάς, Σάββας, Χαϊντούντης (46′ Σπυρίδης), Γκίνι (60′ Ασημακόπουλος), Μαβίδης, Σούλης (59′ Τσελερίδης)

ΑΡΗΣ: Μάρκου, Ταγκούλης (46′ Σιδερόπουλος), Αντάρτης (82′ Πάσας), Καβάσης (65′ Σταυρόπουλος), Διακρούσης, Τσιαγκάνης, Βεϊζάϊ, Χρυσοστάθης, Παπαγεωεργίου, Μαντακίδης Π., Μαντακίδης Λ.