Α΄ Ε.Π.Σ.Π.
Άρης Αμφιάλης – ΑΕ Νίκαια 1-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2015/11/aris-amfialis2015-16-e1446410522167.jpg)
Νίκη – ανάσα για τον Άρη Αμφιάλης επί της ΑΕ Νίκαιας .
Το μοναδικό γκολ στο 70’ ο Ταλαμπέκος με πέναλτι (ανατροπή Γεωργαλάκη από Τριανταφύλλου )
Καλός ο διαιτητής Φουρναράκης
ΑΡΗΣ : Κουλούρης, Χούσος, Μπολώτης,Προδρομίδης, Μηνόγιαννης( 40’ λ.τρ, Ασλάνογλου) Παπαδόπουλος, Σβώλης, Πετρόγκωνας . Γεωργαλάκης Ταλαμπέκος , Μπάχος
ΑΕ ΝΙΚΑΙΑ : Μέμπελι, Θανόπουλος, Λοαυτάρης,( 76’ Τζαβάρας ) Λίτσο, Κιουράνης, Τριανταφύλλου, Χατζής, Μαλλιαρός( 67’Βικάτος) , Σταυράκογλου, Φύπε, Καλογήρου
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)
You must be logged in to post a comment Login