Ε.Π.Σ.Π.
Άρης Αμφιάλης-Πανιώνιος Κερατσινίου 3-0
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2020/01/aris-amfialis-logo-l.jpg)
Νέα πρόκριση στο Κύπελλο για τον Άρη Αμφιάλης, που έχει ξεκινήσει ιδανικά τη χρονιά. Η ομάδα του Φώτη Βολονάκη επιβλήθηκε με 3-0 του Πανιώνιου Κεραρσινίου.
Σκόρερ των νικητών οι Κυριτσιμπασάκης 37′, Τερζίου 60′ και Μπαρώτα 82′.
ΑΡΗΣ: Πολυχρονόπουλος, Αναστασίου, Κολλάρος(65′.Κουμούσης), Γκόλγκαρης Γ.(76′ Χατζησεβαστος), Αναστασίου.Δ., Βαλάκος, Κυριτσιμπασάκης(65′ Χριστοφής), Κανταράς(76′ Λοξός), Λεφάκης(65′ Γεωργιάδης), Τερζίου, Μπαρώτας.
![](https://stoplekto.gr/wp-content/uploads/2018/12/logo-stoplekto-2018-12-2-e1545970999338.png)